SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Sekret-foll

Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem folii okiennych Sun ControlIstniejemy na rynku od 1983 roku i od samego początku naszej działalności zajmujemy się branżą przysłon okiennych. Nasz działalność jest skoncentrowana na dystrybucji oraz profesjonalnym montażu folii okiennych (architektonicznych) oraz samochodowych. W dziale przeciwsłonecznych przysłon okiennych oferujemy również sprzedaż hurtową i detaliczną przeciwsłonecznych rolet wewnętrznych, których jesteśmy producentem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pełne zaplecze techniczne i zespół wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam być jednym z liderów dystrybucji folii okiennych i samochodowych w kraju. Rosnąca liczba zadowolonych z naszych usług Klientów daje nam satysfakcję oraz motywację do dalszej działalności.

W naszej ofercie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej znajdziecie Państwo: folie okienne, folie przeciwsłoneczne, folie termoizolacyjne, folie matowe, folie dekoracyjne, folie antywłamaniowe, folie samochodowe, folie do przyciemniania szyb samochodowychprzeznaczonych do montażu na płaszczyznach szklanych oraz poliwęglanowych. W naszym asortymencie przysłon okiennych oferujemy także rolety okiennerolety przeciwsłoneczne i rolety zaciemniające.

Świadczymy również usługi w zakresie montażu folii okiennych.

Folie okienne są doskonałym rozwiązaniem dla każdego użytkownika obiektu budowlanego,
z przeznaczeniem do ochrony powierzchni szklanych oraz poliwęglanowych.

Szeroki asortyment folii w systemie Sun Control zapewni Państwu wszechstronne zastosowanie;
- ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV,
- ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń,
- zabezpieczenie przed wścipskim okiem....
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe,
- dekoracja powierzchni szklanych.

Naszą ofertę produktów przysłon okiennych Sun Control jesteśmy w wstanie z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb każdego właściciela budynku użyteczności publicznej lub domu prywatnego.


Przed wyborem odpowiedniej folii okiennej, warto zdobyć jak największą wiedzą w tej dziedzinie, wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach zamieszczonych na naszej stronie.

Strona Główna ] [ Folie okienne ] [ Folie samochodowe ]Rolety 

Realizacje ] [ Galeria ]  [ BlogKontakt ]