SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773

Rolety zaciemniające


Rolety zaciemniające


Rolety okienne zaciemniające - seria: TOTAL - podgumowane


W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety okienne zatrzymujące światło w 100% - seria: TOTAL. 

Rolety podgumowane z materiałów zaciemniających, to tkaniny w pełni zaciemniające. Rolety zacieniające nie przepuszczają światła, co jest często wykorzystywane w sypialniach, pokojach dziecięcych, a także w salach konferencyjnych. Rolety zaciemniające świetnie spełniają swoje zadanie na poddaszach, tam gdzie przez okna dachowe wpada bardzo dużo słońca. Rolety okienne podgumowane w 100% nie przepuszczają światła do wnętrza, dzięki czemu np. poddasze nie nagrzewa się i jest przyjemnie.

Rolety zaciemniające dzielą się na materiały z podbiciem w kolorze białym, metalizowanym oraz w kolorze tym samym co tkanina. Materiały z podbiciem białym, pochłaniają promienie słoneczne w pomieszczeniu, gdzie są zamontowane rolety zaciemniające z takim materiałem można się poczuć przyjemnie, nawet w najbardziej nasłoneczniony dzień. Natomiast podbicie metalizowane odbija promienie słoneczne dając efekt całkowitego odcięcia światła.

Decydując się na rolety zaciemniające należy poradzić się specjalisty w zakresie doboru odpowiedniej tkaniny. Materiały podgumowane mają dużą gramaturę, większą od zwykłych tkanin, mogą nie mieścić się do standardowych kaset, dlatego warto rozważyć montaż rolet bez kaset lub dobrać odpowiednią kasetę, w tym przypadku również prosimy skorzystać z pomocy specjalisty.


Rolety zaciemniające
[ Rolety okienne ] 

 [ Rolety przeciwsłoneczne ]Rolety zaciemniające ] [ Moskitiery ]