SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773
 

MoskitieryMoskitiery w ramce Moskitiery do każdego typu okna i drzwi


Moskitiera okienna stanowi skuteczne zabezpieczenie przed insektami.

Siatka, uniemożliwia przedostanie się owadom do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera okienna w ramce stanowi sztywną konstrukcję. Naciągnięta siatka przymocowana jest do ramki pasującej do wszystkich rodzajów okien PCV, AL oraz nowych typów okien drewnianych.

Moskitiera mocowana jest za pomocą obrotowych uchwytów i w żaden sposób nie niszczy okna. Moskitiery w ramce charakteryzują się dużą trwałością i jakością wykonania
w odróżnieniu od ich tańszych odpowiedników.

Raz zakupiona moskitiera służy na wiele sezonów.

Moskitiera w ramce jest bardzo łatwa w montażu oraz demontażu na okres zimowy(obrotowe haczyki zaczepiamy na okno w ok. 30 sekund).


Sekret-foll, jako sprawdzony i znany na krajowym rynku producent moskitier, oferuje szeroki wybór solidnie wykonanych produktów, idealnie dopasowanych do każdego typu okien oraz drzwi. Oferta obejmuje wysokiej klasy moskitiery okienne oraz moskitiery drzwiowe, które są dostępne w różnych wersjach: rolowanej, przesuwnej, a także na specjalnych zawiasach. 

Nasze moskitiery sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania funkcjonalnej oraz estetycznej przesłony okiennej bądź drzwiowej. Producentem moskitier jesteśmy od kilkunastu lat, dokładając wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas rozwiązania cechowały się najwyższą jakością, użytecznością i perfekcyjnym wykończeniem. 

Asortyment firmy Sekret-foll obejmuje szeroką gamę starannie wykonanych moskitier okiennych i drzwiowych, które mają na celu zapewnienie ochrony przed warunkami atmosferycznymi, a także poczucia intymności w pomieszczeniach. 

Nasze moskitiery okienne stanowią dodatkowo skuteczną ochronę przed owadami i są wyjątkowo łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Nasza firma proponuje fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania, precyzyjnie określanego na podstawie indywidualnych potrzeb klienta.[ Rolety okienne ] 

 [ Rolety przeciwsłoneczne ]Rolety zaciemniające ] [ Moskitiery ]