SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773Folie matowe


Folie matowe; dyskrecja, elegancja, bezpieczeństwo ...


Folie matowe w systemie Sun Control instaluje się na powierzchnie szklane i poliwęglanowe wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stworzenia nieprzeźroczystych przegród szklanych. Zapewniają one prywatność i intymność przebywania w biurach i domach.
Tworzą rozproszone światło widzialne przy jednoczesnym uniemożliwieniu wglądu
do pomieszczeń, gwarantując dobrą przepuszczalność światła widzialnego do środka. Redukują szkodliwe działanie promieni UV do 99% oraz odbijają promieniowanie radiowe, chroniąc tym samym urządzenia elektroniczne oraz komputery przed zakłóceniami spowodowanymi przez fale radiowe GSM.

Folie matowe w systemie Sun Control z powodzeniem zastępują szkło piaskowane i trawione, jednocześnie wzmacniając szkło, nadają mu właściwości szkła bezpiecznego.
Folie matowe Sun Control zespolone z powierzchnią szklaną, zabezpieczają przed rozpryśnięciem się w przypadku stłuczenia lub pęknięcia szyby.

Eksploatacja folii matowych Sun Control cechuje się bardzo łatwym utrzymaniem czystości,
w przeciwieństwie do szkła piaskowanego czy trawionego.

Chroń swoją prywatność

Aby chronić swoją prywatność, można na powierzchniach szklanych zamontować folie matowe, które można zakupić w naszej firmie Sekret-foll, w której znajdziesz szeroki wybór takich produktów. Poza foliami matowymi oferujemy, także Państwu wiele rodzajów folii dekoracyjnych, którymi można stworzyć ciekawą aranżację okna, witryny sklepowej czy przeszklonej ściany działowej. 

Folie matowe są tak zaprojektowane, aby przepuszczały światło dzienne, by pomieszczenie było dobrze doświetlone i jednocześnie uniemożliwić wgląd z zewnątrz do wybranych pomieszczeń przez wścipskiego sąsiada.


 Folie matowe Sun Control  objęte są gwarancją producenta do 15-lat.


Folie okienne ] [ Folie matowe ] [ Folie dekoracyjne ]Folie przeciwsłoneczne ] 

Folie przeciwsłoneczne refleksyjne ] [ Folie przeciwsłoneczne dymione ]

Folie ochronne antywłamaniowe ]