SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773

Rolety przeciwsłoneczne


Rolety przeciwsłoneczne

Rolety okienne przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami - zrolowana moda ...

Rolety przeciwsłoneczne w systemie BESTA - są to jedne z najbardziej popularnych systemów rolet okiennych. Posiadają prowadnice boczne oraz kasetkę aluminiową o opływowym kształcie, w której schowana jest rolka materiałowa. W rolecie tej, materiał znajduje sie bezpośrednio przy samej szybie, dzięki czemu w połączeniu z prowadnicami bocznymi prześwity eliminowane są do minimum. Dzięki małej kasecie oraz płaskim prowadnicom rolety te doskonale harmonizują się z oknem. Rolety okienne posiadają wewnętrzny mechanizm samohamujący, co daje możliwość zatrzymania jej w dowolnym momencie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe i dobrane do indywidualnych potrzeb tkaniny do rolet, które podkreślą i stworzą niepowtarzalny styl każdego wnętrza. Rolety przeciwsłoneczne, produkowane w naszej firmie spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości, pewności działania i estetyki wykonania. Profil naszej produkcji dostosowany jest w całości do indywidualnych potrzeb Klientów.

Produkowane przez nas rolety przeciwsłoneczne idealnie pasują do każdego typu okien (PCV, Alu, drewno), po zamontowaniu stają się integralną częścią okna.

Bogata paleta kolorystyczna tkanin oraz użyte do produkcji rolet komponenty w 100% aluminiowe (kaseta + prowadnice) charakteryzują nasze wyroby wysoką jakością oraz długim okresem ich użytkowania.

Aluminiowa kaseta i prowadnice nie tracą koloru, nie żółkną, nie wymagają szczególnych zabiegów, aby przez cały czas ich użytkowania wyglądały jak nowe.
Rolety przeciwsłoneczne
[ Rolety okienne ] 

 [ Rolety przeciwsłoneczne ]Rolety zaciemniające ] [ Moskitiery ]