SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773


Folie przeciwsłoneczne dymione - seria: FASADA


Folie przeciwsłoneczne dymione - seria: FASADA

Folie przeciwsłoneczne seria: FASADA dedykowane są do zabezpieczenia powierzchni szklanych, w celu blokady działania światła z promieniowaniem ultrafioletowym oraz promieniowaniem cieplnym. 
Produkowane metodą nano folie przeciwsłoneczne z serii: FASADA - w przeciwieństwie do większości oferowanych na rynku folii ultrafioletowych - działają w obszarze całego spektrum częstotliwości.
Negatywne właściwości promieni słonecznych są znacznie redukowane. Folie przeciwsłoneczne poprzez redukcję nagrzewania zmniejszają obciążenie systemów klimatyzacyjnych oraz stosowane są w celu zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Folia przeciwsłoneczna z serii: FASADA jest znakomitym uzupełnieniem klimatyzacji budynków latem, a w okresie zimowym przeciwdziała utracie ciepła wewnątrz budynku. W zależności od strefy klimatycznej, pozwala ona na zmniejszenie kosztów zużywanej energii nawet do 40 proc., tak więc koszt inwestycji montażu folii przeciwsłonecznych zwraca się w ciągu dwóch sezonów grzewczych. Folie przeciwsłoneczne redukują w dużym stopniu straty energii, odbijając energię cieplną na zewnątrz. Folie z serii: FASADA to folie przeciwsłoneczne dymione, stworzone z myślą o zmianie koloru przeszkleń zewnętrznych w budynkach, w których większość elewacji wypełnia szkło. Folie przeciwsłoneczne - dymione z serii: FASADA stosowanie są również do maskowania stropów kondygnacyjnych widocznych przez elewację szklaną budynku. Korzystnie wpływają na wygląd fasady budynku, dopasowując się do jego kształtu oraz wystroju i aranżacji.

Folie przeciwsłoneczne dymione z serii: FASADA są najczęściej montowane w budynkach biurowych, urzędach i budynkach komercyjnych oraz domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Oferowane przez nas przeciwsłoneczne folie dymione występują w różnych kolorach oraz w różnych stopniach przyciemnienia, dzięki czemu stanowią znakomity element dekoracyjny każdego budynku.     

Folia przeciwsłoneczna z serii: FASADA - zalety stosowania:

>>> Kontroluje przepuszczalność światła widzialnego zapewniając równomierne oświetlenie pomieszczenia, zmniejszając uciążliwe refleksy i odblaski. 

>>> Redukuje promieniowanie UV do 99,9%, eliminując efekt odbarwiania przedmiotów i towarów.

>>> Występuje w wielu kolorach i odcieniach.                                                                                    

>>> Jest skuteczna w każdym klimacie i stanowi narzędzie kształtowania architektury.                              

>>> Skutecznie redukuje koszty generowane przez urządzenia klimatyzacyjne oraz grzewcze - odbija i absorbuje ciepło słoneczne nawet do 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniach o ok.10 st.C, jednocześnie zatrzymując do 93% promieniowania IR. 

                                                                    

 Folie przeciwsłoneczne z serii: FASADA objęte są gwarancją producenta do 15-lat.
Folie okienne ] [ Folie matowe ] [ Folie dekoracyjne ]Folie przeciwsłoneczne ] 

Folie przeciwsłoneczne refleksyjne ] [ Folie przeciwsłoneczne dymione ]

Folie ochronne antywłamaniowe ]