SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773Dla każdego człowieka dom to oaza, w której powinien zawsze czuć się swobodnie i bezpiecznie. Dlaczego warto rozważyć zakup folii ochronnych na szyby w naszych oknach ?

O szkodliwym promieniowaniu ultrafioletowym (UV), a dokładniej jego wpływie na nasz organizm, wiemy sporo. Promienie ultrafioletowe działa bakterjobójczo, co nie pozostaje obojętne wobec zdrowia człowieka. Specjaliści dokonali analizy skutków oddziaływania promieni UV na organizm ludzki i jednoznacznie stwierdzili, że szkodliwe promienie ultrafioletowe odpowiadają m.in. za przyspieszenie procesu starzenia się skóry ludzkiej i może być powodem wielu alergii oraz jest powiązane z rozwijaniem złośliwych nowotworów. Okazuje się, że każdy z nas może skutecznie obronić siebie i swoich najbliższych przed tym czynnikiem.

Kompleksowe zabezpieczenie

Nasze mieszkanie to przestrzeń, w której odpoczywamy i chcemy czuć się bezpiecznie, dlatego powinniśmy  stworzyć w nim maksymalną ochronę. Naprzeciw temu wyzwaniu wychodzą folie okienne. Sekret-foll jest firmą zajmującą się zaopatrzeniem firm i klientów indywidualnych w wysokiej jakości folie okienne. Aby montaż folii na powierzchniach szklanych przebiegał sprawnie i bezproblemowo, firma zatrudnia przeszkolonych specjalistów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Korzyści jakich dostarczają folie okienne Sun Control :

>>> Redukcja ciepła - folie okienne wyjątkowo skutecznie ograniczają działanie energii słonecznej. Folie okienne zainstalowane w sposób fachowy na odpowiednio przygotowaną płaszczyznę szklaną lub poliwęglanową, mogą zmniejszyć ciepło do 80%.

>>> Oszczędność energii - pomieszczenia szczególnie nasłonecznione lub zacienione w znacznym stopniu zaburzają równowagę stałej temperatury, powodując problemy między innymi z klimatyzacją. Odpowiednio dobrane i zainstalowane folie okienne mogą temu skutecznie zapobiec.

>>> Zwiększenie bezpieczeństwa - folia okienna zainstalowana na taflii szkła, w trakcie je pękania nadaje właściwości szkła bezpiecznego, zainstalowana folia okienna działa jak ochronna siatka, utrzymując wszystkie popękane kawałki szyby w jednej całości. Zapobiega skutecznie wszelkim aktom wandalizmu, zagrożeniom atmosferycznym oraz nieprzewidzianym losowym wypadkom, które mogą spowodować bardzo niebezpieczne sytuacje w czasie pękania szkła.

>>> Zmniejszenie refleksów - niezależnie od rodzaju i pochodzenia refleksów-odblasków z bezpośredniego nasłonecznienia, odbić z pobliskich okien lub wody, poprzez dobór i instalację odpowiedniej folii okiennej, można w pełni zredukować to uciążliwe zjawisko.

>>> Zmniejszenie blaknięcia - folie okienne Sun Control zatrzymują do 99% szkodliwych promieni UV przedostających się do pomieszczeń przez powierzchnie szklane w ślusarkach zewnętrznych. Tafle szklane zabezpieczone odpowiednią folią okienną, skutecznie redukują ciepło pochodzące z nasłonecznienia oraz zwiększają ochronę wyposażenia wnętrz przed blaknięciem.

>>> Ładniejszy wygląd budynku - poprzez dobór z szerokiej oferty folii okiennych Sun Control, można w sposób bardzo estetyczny dopełnić wystrój zewnętrzny oraz wewnętrzny biura czy domu.

>>> Sposób instalacji folii okiennych - profesjonalna instalacja folii okiennych przebiega szybko i sprawnie, może być przeprowadzana w dowolnym czasie. Proces ten w żadnym stopniu nie zakłóca w istotny sposób spokoju w codziennej pracy użytkownika obiektu. Folie okienne Sun Control objęte są gwarancją producenta do 15-lat.
[ Folie okienne ] [ Folie matowe ] [ Folie dekoracyjne ][ Folie przeciwsłoneczne

[ Folie przeciwsłoneczne refleksyjne ] [ Folie przeciwsłoneczne dymione ]

[ Folie ochronne antywłamaniowe ]