SunControl

FOLIE OKIENNE i SAMOCHODOWE

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773


Folie przeciwsłoneczne lustrzane - refleksyjne


Folie przeciwsłoneczne lustrzane - refleksyjne

Folia przeciwsłoneczna refleksyjna - lustrzana zewnętrzna Sun Control montowana jest na szybach termicznych, nisko emisyjnych, gdzie w większości pakiet szklany wypełniony jest argonem.
Dzięki specjalnej strukturze, folia przeciwsłoneczna lustrzana - refleksyjna Sun Control przeznaczona jest do montażu na zewnętrzne powierzchnie szklane. Folie te, są bardziej skuteczniejsze od folii wewnętrznych ze względu na to, że wiązka z promieniowaniem słonecznych w skład której wchodzą : światło widzialne oraz promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe odbite są przed powierzchnią szkła w stolarce okiennej.
Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Sun Control działa jak filtr, zatrzymując szkodliwe promieniowanie UV, a zarazem skutecznie redukuje poziom ciepła i światła, przechodzącego przez tafle szkła do wewnątrz pomieszczenia.
Produkowane metodą nano folie przeciwsłoneczne lustrzane - refleksyjne Sun Control - w przeciwieństwie do większości oferowanych na rynku folii ultrafioletowych - działają w obszarze całego spektrum częstotliwości.
Folie przeciwsłoneczne zewnętrzne Sun Control stosuje się także na powierzchniach szklanych i poliwęglanowych np. naświetla dachowe oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu od środka.

Folie okienne lustrzane stosowane są także jako lustro weneckie.

Ilość odrzuconego ciepła i światła zależy od typu danej folii okiennej.
Folie przeciwsłoneczne refleksyjne - lustrzane zewnętrzne Sun Control występują w szerokim asortymencie i z łatwością zaspokoją wszystkie potrzeby związane z tym zagadnieniem.

Folia przeciwsłoneczna lustrzana-refleksyjna - zalety stosowania:

>>> Aby ustrzec się wścibskich spojrzeń sąsiada, najlepiej zamontować na szyby w naszych oknach folie lustrzane.  Dadzą nam one efekt, tak zwanego lustra weneckiego – z jednej strony szyba będzie wyglądać jak zwykłe lustro, a od wewnętrznej strony będzie spełniała swoją normalną funkcję okna.

>>> Kontrolują przepuszczalność światła widzialnego zapewniając równomierne oświetlenie pomieszczenia, zmniejszając uciążliwe refleksy i odblaski. 

>>> Redukują promieniowanie UV do 99,9%, eliminując efekt odbarwiania przedmiotów i towarów.

>>> Występują w wielu kolorach i odcieniach.                                                                                    

>>> Są skuteczne w każdym klimacie i stanowią narzędzie kształtowania architektury.                              

>>> Skutecznie redukują koszty generowane przez urządzenia klimatyzacyjne oraz grzewcze - odbijają i absorbują ciepło słoneczne nawet do 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniach o ok.10 st.C, jednocześnie zatrzymując do 93% promieniowania IR.        

                                                             

 Folie przeciwsłoneczne refleksyjne - lustrzane  objęte są gwarancją producenta do 15-lat.


Folie okienne ] [ Folie matowe ] [ Folie dekoracyjne ]Folie przeciwsłoneczne ] 

Folie przeciwsłoneczne refleksyjne ] [ Folie przeciwsłoneczne dymione ]

Folie ochronne antywłamaniowe ]